![](https://i0.wp.com/www.knutzels.nl/wp-content/uploads/2025/01/IMG_20250106_112958741.jpg?resize=383%2C512&ssl=1)
Conny van Connysquilts lanceerde een nieuwe uitdaging. Ze vroeg ze om drie woorden te sturen, die als uitgangspunt zouden dienen van de collages. Wie wilde meedoen en twaalf weken lang een collage maken? Ik reageerde meteen.
Dit keer waren de woorden: kersenrood, scheuren, toneel, fantasiedier en aardrijkskunde. Hoewel ik meteen een idee had, werd het uitvoeren niet gemakkelijk. Het is me gelukt, maar of het ook “mooi” is geworden, daar twijfel ik nog over. Toch maar op mijn blog gezet, want uiteindelijk komen alle woorden er wel in voor.
De kersenrode gescheurde papierstroken vormen een toneel, een kaart van China en de rode draak verwijzen naar aardrijkskunde. Het dier op de voorgrond is duidelijk gefantaseerd.
Ben je ook benieuwd wat de anderen er van maakten? Dat is allemaal te zien bij Conny, dus klik even hier.
Wat goed gevonden zo met die toneelgordijnen!
Els, ik vind het hartstikke goed. Leuk idee dat toneeldoek.
Het fantasiedier is echt ontsproten uit een rijke fantasie, maar oh zo leuk en niet te vergeten het duidelijk aanwezig toneel. Ik vond het niet makkelijk!
Ga het nog een keer proberen Els, reageren mislukt steeds, gek hè?
vind deze collage heel geslaagd geworden, heel mooi hoe je het toneel hebt vormgegeven. En die fantasie draal vind ik schitterend!!! Heel mooi geheel.
Het was niet eenvoudig om deze woorden te gebruiken, maar je bent er super in geslaagd. De collage is erg mooi
Mooi gedaan Els
Heb ook even nagedacht of ik mee zou doen, maar nee.![🙂](https://s.w.org/images/core/emoji/15.0.3/svg/1f642.svg)
Heb een knutselkamertje boven, giga veel spulletjes, maar doe er nagenoeg niets mee.
Ik hou het wel bij digitale collages
Ik vind het best wel goed gelukt.
Echt goed geworden hoor Els! Soms ben je zelf maar half tevreden en als een ander het dan ziet denkt die ‘waar heb je het over?’. Het is een mooi kleurig en sprekend geheel op een leuk formaat.
Wat knap om zo’n mooi toneeldoek te maken!
zeer geslaagd! het doek van het toneel is erg uitnodigend en uitbundig in de kleur! en de rest ook!
Hartstikke goed geworden!
Ik vind vooral hoe je dat toneel hebt gemaakt heel erg knap!!! Verder ook hoor, maar dat toneel…wow
Nou, het was een pittige opgave deze keer, dat ben ik met je eens…
Maar je bent er wel heel goed in geslaagd! Het geheel ziet er behoorlijk kunstzinnig uit en ik vind het mooi…